www.svatby-most.cz

Společenské šaty

Jste budoucí maturantka, matka svatby, budete chodit do tanečních nebo se jen chystáte na ples nebo významnou společenskou událost? Řešíte, co si vezmete na sebe? Nechcete si kupovat další kus na ramínko do Vaší skříně? Od toho, abychom Vám pomohli, jsme tu právě my, Svatební salon Delta, který má své pobočky v Mostě i v Chomutově.

Každý rok pro vás nakupujeme ty nejaktuálnější kolekce, které nabízí významné návrhářské firmy, jako jsou Sincerity, Sweatheart, Justin Alexander, Tomy Mariage a Lillian West a další. Vybíráme jejich špičkové modely společenských šatů ve všech velikostech, od 30 do 60, aby si u nás vybrala každá z vás a cítila se ve společnosti jako opravdová královna.

Celou naši kolekci společenských šatů si můžete nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet při návštěvě našeho Svatebního salonu DeltaMostě i v Chomutově, kde v každém našem salonu najdete jiné modely. Oba salony jsou si vlastně konkurencí a Vy vybíráte v každé pobočce Svatebního salonu Delta z jiných modelů. Určitě si z naší široké nabídky společenských a plesových šatů vyberete.

Díky tomu u nás naleznete široký výběr - společenských šatů, plesových šatů, šatů do tanečních, šatů do divadla a na jiné společenské příležitosti. Naše zákaznice nepocházejí jen z Mostu a Chomutova, ale z celého Ústeckého kraje a Prahy.


  • cena půjčovného 900,- až 3.500,- Kč


Na společenské, slavnostní akci ci plese budete zářit!

Kolekce společenských šatů 2016

V této galerii naleznete pouze malou ukázku toho, co vám náš Svatební salon DeltaMostě a v Chomutově může nabídnout. Luxusní kolekce společenských šatů 2016 amerických značek Faviana, Teranni, Milano Formals a těch nejlepších evropských značek. Samozřejmostí jsou úpravy na míru a Vy v našich šatech opravdu zazáříte. V našem svatebním salonu vám nabídneme také vhodné šperky a bižuterii k jednotlivým modelům, stejně tak můžete doladit partnera kravatou nebo regatou ve stejné barvě. Naše zákaznice jsou nejen z Mostu, ale i Litvínova, Loun, Žatce, Bíliny, Teplic, Ústí nad Labem, Děčína, Litoměřic, Lovosic, Chomutova, Jirkova, Kadaně, Klášterce nad Ohří, Ostrova nad Ohří, Karlových Varů, Prahy. Těšíme se na vás!

Kolekce společenských šatů Sincerity, Luxuar, Jora

V této galerii naleznete pouze malou ukázku toho, co vám náš Svatební salon DeltaMostě a v Chomutově může nabídnout. Společenské šaty z různých kolekcí, Sincerity, Luxuar, Jora a dalších neustále doplňujeme do obou naši salonu, jak v Mostě, tak v Chomutově. Samozřejmostí jsou úpravy na míru a Vy v našich šatech opravdu zazáříte. V našem svatebním salonu vám nabídneme také vhodné šperky a bižuterii k jednotlivým modelům, stejně tak můžete doladit partnera kravatou nebo regatou ve stejné barvě. Naše zákaznice jsou nejen z Mostu, ale i Litvínova, Loun, Žatce, Bíliny, Teplic, Ústí nad Labem, Děčína, Litoměřic, Lovosic, Chomutova, Jirkova, Kadaně, Klášterce nad Ohří, Ostrova nad Ohří, Karlových Varů, Prahy. Těšíme se na vás!

Zastupujeme značky:

Svatební a společenské šaty - Sincerity Svatební a společenské šaty - Tomy Mariage
MOST, Radniční 1
Tel./Fax: 476 102 617
Mobil: 774 102 617
Po-Pá: 10:00-18:00
So: 9:00-12:00
CHOMUTOV, J. ze Stříbra 111
Tel./Fax: 474 331 144
Po-Pá: 10:00-18:00
So: 9:00-12:00  
Svatební salon Delta © 2012 - 2019 / zc.tsom-ybtavs@ofni

Vytvořil DYNAMIC software
Svatby: Most, Litvínov, Louny, Žatec, Bílina, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Litoměřice, Lovosice, Chomutov, Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary, Praha, Celá ČR.